Офіційний сайт ТОВ "Трансмед”
 
 
   
 
 
 
Україна, Київ
вулиця Михайла Бойчука, 26
+380 (44) 236-98-45
Тільки найкраще медичне обладнання!
 
 
 

ЛОР обладнання


2
Система XPS Nexus призначена для розрізування та видалення м’яких та твердих тканин або кісткової тканини в загальній оториноларингології, хірургії голови та шиї, отоневрологічній хірургії.
1
Система IPC призначена для розрізування та видалення м’яких та твердих тканин або кісткової тканини в загальній оториноларингології, хірургії голови та шиї, отоневрологічній хірургії.
3
Електромагнітна навігаційна система FUSION – остання розробка в області навігаційної техніки, що є результатом багаторічного досвіду ЛОР – лікарів та відділень Medtronic - Xomed і Microfrance.
4
NIM-Neuro® 3.0 - це восьмиканальний ЕМГ-монітор для інтраопераційного застосування під час хірургічної операції, при якій нерв піддається ризику, пов'язаному з ненавмисної маніпуляцією.
5
NIM-Response® 3.0 - чотириканальний ЕМГ-монітор для інтраопераційного застосування під час хірургічної операції, при якій нерв піддається ризику, пов'язаному з ненавмисної маніпуляцією.
6
NIM-Pulse® 3.0 - це двоканальний ЕМГ-монітор для інтраопераційного застосування при хірургічних маніпуляціях, коли нерв піддається ризику випадкового пошкодження.
7
Терапевтичний ефект застосування пульсового генератора Meniett досягається в результаті пульсової подачі низького тиску на середнє вухо, що призводить до видалення ендолімфатичної рідини з внутрішнього вуха і полегшенню симптомів хвороби Меньєра.
8
Pillar (Пілар) - просте, безпечне та ефективне рішення для лікування первинного хропіння і синдрому обструктивного апное уві сні.